Мовознавчий квест "Суперграмотій"

​Анотація: Компетентнісний підхід у шкільній освіті є інноваційним засобом її модернізації, а набуття учнями ключових компетентностей і компетенцій - основою методики викладання предметів у новій українській школі. Це, зокрема, спрямовує нас, вчителів, на нові підходи щодо відновлення змісту навчання з орієнтацією на ключові компетентності, оволодіння якими дасть змогу учням вирішити різні проблеми у порфесійному, соціальному та повсякденному житті. 

нині однією з інноваційних форм роботи з учнями на уроці та в позаурочний час став квест - інтелектуальна та динамічна гра, суть якої полягає в проходженні командою вказаного маршруту за умови виконання різних завдань.
Отже, квест формує передусім такі компетентності, як уміння вчитися (саморганізовуватися до пошукової діяльності); загальнокультурну (формувати особливості національної та загальнолюдської культури, розвивати логічне, образне, нестандартне мислення, навчики самостійної роботи, увагу, спостережливість); інформаційно-комунікаційну (орієнтуватися в інформаційному просторі, опрацьовувати й узагальнювати інформацію); соціальну (розвивати вміння працювати в колективі, у групах, уміння з повагою ставитися до вчителя та однокласників); здоров язбережувальну (викликати позитивні емоції шляхом ігрових вправ) тощо.
проведення квесту сприяє не лише формуванню в учнів ключових компетентностей, а й предметних, актуалізації наявних знань з української мови та літератури, а також формуванню громадянина, інтелектуально розвиненої, духовно і морально зрілої особистості.
саме квест у формі захопливих пригод дає можливість учням проявити свої знання, вміння і творчі здібності. тож організація мовного квесту під час проведення тижня словесності - ефективний метод мотивації учнів до вивчення української мови.

Співавтор розробки: Деревицька Олена Григорівна

Имя файла: 5a9568c53a690
Размер файла: 269 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Олександр Довженко. «Ніч перед боєм» - твір про ге...
Презентація до уроку в 9 класі "Розділові знаки у ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.