!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

«Моє серце в херсонських степах»: присвята Ярові Славутичеві

​Анотація: Мета: зацікавити учнів життям і творчістю письменника – земляка Яра Славутича; поглибити знання учнів про літературу рідного краю; схарактеризувати особливості лірики поета; збагатити знання учнів про історичні події, які відбувались на теренах України; розвивати творчі здібності учнів, естетичні та художні смаки; виробляти вміння сприймати й цінувати поезію; прищеплювати любов до рідного краю, малої батьківщини; плекати почуття гордості за славних земляків.

Обладнання: мультимедійна презентація «Моє серце в херсонських степах», літературний куточок: світлини митця, родинний герб письменника, виставка книг, малюнків учнів до поезій Яра Славутича.


Имя файла: 5a54e7163bf02--
Размер файла: 47 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5a54e73d03cc1--
Размер файла: 9 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Підсумковий урок по темі «Будова слова.» Урок-гра ...
Есе на тему "Чи насправді калина є символом Україн...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.