!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Міносвіти України та Болгарії домовились про співпрацю над підручниками та програмами для шкіл, де вивчають болгарську

0 241

Міносвіти України та Болгарії домовились про співпрацю над підручниками та програмами для шкіл, де вивчають болгарську Листопад 2nd, 2017 Юлія Осіння

mg-1586-1112017

Міністерство освіти і науки України працює над новими підручниками, програмами та підвищенням кваліфікації вчителів для усіх шкіл з мовою навчання, що належить до нацменшин. Про це йшлося під час зустрічі міністрів освіти і науки України та Болгарії Лілії Гриневич та Красіміра Валчева.

Сторони домовились, що для змін у цих напрямках для шкіл з болгарською мовою навчання та де вивчають болгарську також долучиться Міністерство освіти і науки Болгарії.

“Ми готові співпрацювати та брати активну участь у розвитку освіти болгарської меншини в Україні, а також сприяти вивченню нашої мови у вашій державі“,- зазначив міністр освіти і науки Республіки Болгарія Красімір Валчев.

Лілія Гриневич відзначила, що Україна завжди відкрита та готова до дружньої співпраці з країнами-сусідами.

mg-1475-1112017

“Ми вдячні Болгарії за вашу послідовну підтримку України на всіх рівнях. Ми раді, що маємо таких партнерів. Також хочу підкреслити, що Закон “Про освіту” – це закон нових можливостей, зокрема для болгарської меншини, він дає нам можливості якісно покращити освіту для кожної української дитини“,- додала Лілія Гриневич.

mg-1504-1112017

Документ, в якому закріплюється ця співпраця, домовилися підписати найближчим часом в Болгарії.

Міністри також взяли участь у відкритті лінгафонного кабінету в Одеській  загальноосвітній школі №31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області. Обладнання використовуватиметься як для занять з болгарської мови, так й з інших іноземних мов.

mg-1590-1112017

Інформує прес-служба МОН України

Оригинальный автор: Юлія Осіння
Поділитися роботою у мережі:
 
Освітяни Києва під Кабміном: НІ урізанню освітньої...
Як у Великоомелянському НВК навчають по-новому
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.