!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Методична розробка "Використання інноваційних методів на уроках біології"

​Анотація: Шкільний предмет „Біологія" покликаний стати провідником гуманістичних ідей, екологічного типу мислення, здорового способу життя, формувати компетенції, яких потребує сучасне життя.

Головним стрижнем у шкільному викладання біології є формування в учнів цілісного уявлення про сучасну природничо-наукову картину світу, роль і місце людини в довкіллі: її моральну відповідальність за збереження природи і цивілізації в цілому.
Реалізувати ці завдання можливо, передбачивши в навчальному процесі ситуації, що дають можливість школярам самореалізуватися, сприяють розвитку упевненості у собі, створювати умови розвитку самостійності у прийнятті рішень, здісненні вибору.
У шкільній практиці поширені різноманітні методи й засоби навчання, що сприяють активізації пізнавальної діяльності учнів. У першу чергу, заслуговують на увагу інтерактивні методи, які допомагають розвиткові умінь систематизувати знання, самостійно їх набувати, використовувати на практиці.
Дана розробка допоможе вчителям організувати уроки цікаво та ефективно.


Имя файла: 5a32e47d5ddab
Размер файла: 169 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Конспект уроку "Поліська прапращурка"
Методична розробка заняття з біології на тему: «Ге...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.