Методична розробка уроку виробничого навчання на тему: Обробка прорізної кишені «листочка з вшивними кінцями» у легкому одязі.

​Анотація: Матеріал методичної розробки являє собою зміст відкритого уроку виробничого навчання з теми програми «Виготовлення поясних виробів» і теми уроку «Обробка прорізної кишені листочка з вшивними кінцями». 

Методична розробка розкриває методику активізації пізнавальної діяльності учнів у процесі самостійної роботи та вирішенні практичних завдань уроку. Методична мета уроку реалізується шляхом використання поетапної повузлової обробки та інструкційної карти, які розроблені з метою підвищення пізнавальної активності учнів на уроках виробничого навчання, полегшення розуміння й сприйняття технологічних операцій, ефективного засвоєння нового матеріалу, прищеплювання інтересу до уроків виробничого навчання і любові до обраної професії.
Дана методична розробка може бути корисною майстрам виробничого навчання та викладачам спеціальних предметів професійно-технічних навчальних закладів, що готують фахівців швейних професій. 


Имя файла: 5a5893d9cd24c
Размер файла: 2.7 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Майстер-клас з бісероплетіння "Світ чарівних бісер...
Конспект уроку трудового навчання в 7 класі "В'яза...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.