Методична розробка інтегрованого заняття із соціальної психології на тему: «Групові конфлікти: причини виникнення та шляхи вирішення»

​Анотація: Тема даного заняття надзвичайно актуальна, адже зростання напруженості в сучасному суспільстві зумовлює збільшення різноманітних конфліктів та необхідність їх всебічного вивчення з метою нівелювання негативних наслідків та якнайповнішого використання закладених у них позитивних можливостей для розвитку особистості та груп, яким вони належать.
Заняття з соціальної психології інтегроване з основами конфліктології, психотерапією, основами мовного спілкування, математикою, інформатикою.
На занятті використовувались такі методи, як: мозковий штурм, ігрові методи «Горіхи», «Чутки», вправа «Асоціації», «Броунівський рух». Протягом пари студенти працювали в групах, змінних парах, самостійноз роздатковими матеріалами. Актуальність обраних методів проведення заняття полягає в тому, що вони покликані вирішувати одне з пріоритетних завдань сучасної освіти – виховання всебічно розвинутої особистості.


Имя файла: -.---
Размер файла: 1.7 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Зошит для практичних робіт з соціальної психології
Зошит для практичних робіт з психології мовлення.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.