Матеріали для використання на уроках природознавства і гуртковій роботі.

​Анотація: Початкова школа – початкова ланка формування природничої культури, екологічного мислення, засвоєння відповідних знань. На цьому рівні навчання більш раціональними є естетичні, етичні, емоційні освітні методи, прямі контакти з природними матеріалами, з самою природою.

Навчання природознавству має бути активним, цікавим, раціональним, максимально наближеним до життя.
Ця підбірка передбачає формування у молодших школярів взаємозв'язкам між різними ланками в межах живої природи. Доводить що не можна відокремити наше життя від навколишнього середовища, що кожна людина повинна відчувати себе частинкою природи, її користувачем і захисником.
Учні матимуть можливість у цікавій та доступній формі познайомитися з природознавчою наукою завдяки запропонованим завданням : загадки на природничу тематику, дидактичні ігри, вікторини, кросворди, логічні завдання.
Вчителі найчастіше використовують дидактичні ігри оскільки вони дають можливість успішного розв'язання освітніх та виховних завдань.
Дидактичні ігри та заняття дають позитивний результат лише в тому випадку, коли чітко уявляєш, які завдання можуть бути вирішені під час їх проведення, а також у чому особливості цих занять, проведених із дітьми молодшого шкільного віку.
Психологами доведено, що знання, які засвоєні без інтересу, не мають власного позитивного ставлення, емоції, не є корисними.

Зробити уроки природознавства цікавими та захоплюючими для молодших школярів допоможуть дидактичні ігри, що мають не тільки навчальну мету, але є й засобом екологічного виховання.
Пропоновані завдання допоможуть дітям практично засвоїти програмовий матеріал.
Матеріал дібраний відповідно до нової Програми з природознавства .
Для вчителів початкових класів та самостійної роботи учнів загальноосвітніх шкіл.
Матеріал укладено за новим державним стандартом.


Имя файла: 5a61ca88b775e
Размер файла: 624 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Заняття з розвитку мовлення у 2 класі. Тема: розви...
Конспект уроку "Світ професій «людина-людина»" 4 к...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.