!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Лекція-екскурсія до ТЕЦ

​Анотація: Лекція на тему «Агрегати ТЕЦ. Котел, генератор, щит керування. Розподільчий устрій ТЕЦ, підвищувальні трансформатори.» є невід'ємною частиною при викладанні матеріалу з предмету «Вступ до спеціальності (технології)» для студентів зі спеціальності 141 і слідує після опрацювання лекційного матеріалу з тематики виробництва електричної енергії. Лекція-екскурсія ближче знайомить студентів другого курсу з майбутньою професією, дає можливість наочно, а не з картинок або плакатів, побачити агрегати, високовольтне обладнання та загальний устрій теплових електростанцій.


Имя файла: 5a132ce5c0584
Размер файла: 75 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Прямолінійний рівномірний рух. Графіки руху.
Урок фізичної культури з елементами футболу
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.