!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

"Легенди про квіти" проектний метод

​Анотація: В наш час на перше місце виходить діяльнісний підхід у навчанні дітей. Тому все частіше у початковій школі використовується метод проектів. На уроках позакласного читання метод проектів надає вчителю безмежні можливості для виконання навчальних завдань і розвитку творчих здібностей учнів. Крім того. Проектна технологія сприяє створенню комфортних умов навчання, за яких учень відчуває свою успішність. Свою інтелектуальну досконалість, відчуває себе невід'ємною часткою соціуму. Дана розробка представляє роботу над короткотривалим проектом, яка виконується як окремими групами учнів у процесі підготовки, так і усіма учнями класу під час навчального заняття.


Имя файла: --
Размер файла: 82 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Сценарій свята "Прощання з Букварем"
Інсценівка художнього твору В.Сухомлинського «Казк...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.