!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Конспекти уроків для 5 класу з теми "Додавання і віднімання десяткових дробів"

​Анотація: На уроках використовуються нестандартні форми та методи роботи з учнями. Використання міжпредметних звязків посилює пізнавальний інтерес учнів до навчання і підвищує рівень їхньої загальної культури, створює умови для систематизації навчального матеріалу робить процес навчання цікавим, різноманітним,стимулює їх активність протягом уроку. Мета уроків формувати математичні поняття з теми, ознайомити учнів із цікавими фактами історії минулого"сім чудес стародавнього світу",сприяти розвитку розумової ,пізнавальної діяльності учнів,виховувати інтерес до математики


Имя файла: 5a0210a587fbf
Размер файла: 586 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Урок математики у 5 класі на тему: "Додавання і ві...
Конспект уроку "Додавання і віднімання багатоцифро...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.