Конспект уроку "Вимоги до харчування підлітків. Збалансоване харчування. Питний режим."

​Анотація: Використання моделювання ситуацій у навчально-виховному процесі сприяє підвищенню його ефективності, всебічному і гармонійному розвитку особистості учнів, розкриттю їх талантів, суттєво впливає на зміст, форми, методи і засоби навчання. Вдало змодельовані життєві ситуації забезпечують розвиток творчих здібностей, стимулюють пізнавальну активність, емоційну сферу та інтелектуальні почуття школярів. При цьому підвищується працездатність учнів, зацікавленість їх різними видами діяльності, поліпшується просторова уява, пам'ять, логічне мислення, розширюється їх світогляд. 

На уроці з основ здоров'я у 7 класі допоміжної школи «Вимоги до харчування підлітків. Збалансоване харчування. Питний режим.» застосовано технологію моделювання у практичній частині, з метою кращого усвідомлення і засвоєння нових знань та формування вмінь.


Имя файла: Vimogidoharchuvannyapidlitkiv
Размер файла: 465 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Интегрированный урок "Что такое толерантность? Сюж...
Основні правила пожежної безпеки під час відпочинк...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.