!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Конспект уроку на тему: «Рідний край на території України»

​Анотація: Я вважаю, що цей урок дає відомості про розташування місцевості, де проживають учні: на карті України, області, району. Формує в учнів знання про рельєф та корисні копалини рідного краю; знайомить з особливостями клімату нашої місцевості; показує багатство нашого краю водними ресурсами; дає історичні відомості про походження назви нашого населеного пункту; удосконалює вміння читати карту, і працювати з нею; розвиває вміння співпрацювати в групі; допомагає дітям дізнатися якомога більше про своє місто; розвиває пізнавальну активність, самостійність, логічне мислення, виховує любов до рідного краю, до людей що живуть поруч.


Поділитися роботою у мережі:
 
Виховна година "Перелітні птахи нашого краю"
Інтегрований урок "Природа і погода"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.