!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Конспект уроку "Екологічна проблема. Сировинна й енергетична проблема. Демографічна та продовольча"

​Анотація: Розробка уроку на тему "Екологічна проблема. Сировинна й енергетична проблема. Демографічна та продовольча". Метою уроку є сформувати уявлення учнів про особливості екологічних,сировинних,демографічних та продовольчих проблем систематизувати знання про глобальні проблеми світу; вдосконалювати вміння працювати з різноманітними джерелами інформації,аналізувати інформацію,робити висновки,висловлювати та відстоювати власну думку; виховувати небайдужість до суспільно-політичного життя світу,екологічну свідомість,самостійність і відповідальність,ініціативність і лідерські якості.


Имя файла: 5a2d6b57af734
Размер файла: 31 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Екскурсія «Золотковичі – моя маленька Батьківщина»
Транснаціональні корпорації (ТНК) та їх вплив на ф...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.