Конспект презентаційного уроку української мови з теми « Іменник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль»

​Анотація: За типом запропонований урок - урок повторення й узагальнення навчального матеріалу з елементами поглиблення знань. За формою проведення – урок–подорож. Обрана форма передбачає повторення й узагальнення матеріалу, засвоєного учнями в молодшій школі, але елементи гри (етапи уроку як зупинки), самооцінювання (як отримання квитків для подорожі) сприяють максимальному залученню дітей до навчально-пізнавального процесу. Головний акцент зроблено на наступність і послідовність в опрацюванні навчального матеріалу, що реалізується завдяки використанню дорожньої мапи, яка у вигляді маршруту подорожі пов'язує попереднє, дане й наступне.

Структурна композиція уроку націлена на реалізацію предметної мовної компетентності учнів, а через реалізацію наскрізних ліній (соціально значущих надпредметних тем) «Громадянська відповідальність», «Здоров'я і безпека» протягом уроку відбувається формування й ключових компетентностей.


Имя файла: 5a789e6a7a143
Размер файла: 48 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
7 клас.Частка як службова частина мови
Ментальна карта... " бути чи не бути? " Або про те...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.