!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Конкурс Ерудит

​Анотація: Сценарій позакласного заходу Конкурс "Ерудит" для учнів 5-6 класів направлений на: формування пізнавальної спрямованності учнів; ознайомлення учнів з профінформаційними матеріалами, необхідними для формування у них знань про світ професій; позитивне ставлення до професій; виявлення здібностей учнів до складання прислів'їв та відгадування загадок; знання учнів з історії України, народознавства та усної народної творчості; сприяння професійному самовизначенню; розвиток творчих здібностей учнів, пізнавальних інтересів; виховування національно-патріотичних почуттів та інтересу до трудового навчання.


Имя файла: 5a3bf66d23138-konkursErudit
Размер файла: 23 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Розбирання та складання газорозподільчого механізм...
Різдвяна ялинка Технологія виготовлення новорічної...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.