!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Київські князі

​Анотація: Розробка уроку з історії України 7 клас. В данному матеріалі розглядається період княжіння перших київських князів (починаючі від періоду володарювання князя Олега до смерті князя Святослава ). Під час уроку діти знайомляться з історією Русі-Україні в період з IX до кінці другої третини X ст., причинами та історичним значенням прийняття християнства першими правителями держави, особливостями впливу язичництва на життя населення, головними результатами внутрішньої та зовнішньої політики князів. Під час уроку відбувається формування навиків ораторського мистецтва( на прикладі створення розповіді про життя та діяльність історичної особи) на основі використання тесту підручника та додаткових джерел інформації; аналітичного мислення. Вдосконалюються хронологічна та логічна компетентності. Учні виховуються в дусі поваги до історичного минулого Батьківщини.
Розробка уроку створена для використання на уроках в російськомовних классах та орієнтована на застосування відеоматеріалу.


Имя файла: kievskie-knjzj
Размер файла: 71 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Чорнобиль - Фукусiма. У світі атомних ядер» Iстори...
Коронація Данила Романовича. Внутрішня та Зовнішня...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.