!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Інтерактивний кросворд "неорганічна хімія"

​Анотація: Анотація. Розв'язування кросвордів це – своєрідна «гімнастика розуму». Завдання такого роду розвивають і тренують пам'ять, загострюють догадливість, виробляють настирливість, здатність логічно думати, аналізувати, а саме це і потрібно молодому спеціалісту у сучасному світі. Оскільки життя все жорсткіше показує, що суспільству потрібні творчі особистості, бо споживачі приречені бути витісненими на узбіччя. Тому одним із основних завдань викладача є створення необхідних і повноцінних умов для особистісного розвитку кожного студента. Іншими словами, потрібно організувати свій навчальний процес так, щоб кожен студент відчув потребу в самонавчанні, самовихованні, самоосвіті та самореалізації.
У своїй діяльності на заняттях я використовую кросворди, але власна практика показала, що більшу результативність несе складання кросвордів, ніж їх розв'язування. Оскільки при виконанні завдання по створенню кросвордів у студента підвищується рівень інтелектуальної самостійності, проявляється нестандартність мислення, яскраві і оригінальні ідеї, з'являється більша можливість самореалізації особистості. До того ж в процесі складання кросвордів студенти застосовують Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, а це чудова реалізація міжпредметних зв'язків під час вивчення предмету. І це лише маленька частина досягнень при виконанні завдання по створенню кросворду.
У представленій мною презентації наведено інтерактивний кросворд «Неорганічна хімія», розрахований на студентів першого курсу навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації при вивченні дисципліни «Хімія». Для його розв'язування стануть в нагоді знання з основних тем неорганічної хімії.


Имя файла: 5a0f236173210
Размер файла: 9.5 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Роль міжпредметних звязків
Позакласний захід "Хімія навколо нас шкідлива та к...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.