!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Інтегрований урок математики і основ здоров'я 1 клас "Задачі на збільшення ( зменшення ) числа на кілька одиниць. Розв’язування прикладів. Порівняння виразів і числа"

​Анотація: Урок допоможе продовжити роботу над формуванням в учнів вміння розв'язувати задачі на збільшення та зменшення числа на кілька одиниць;вдосконалювати навички усної лічби,закріпити вміння порівнювати вираз і число; інтеграція з основами здоров'я допоможе виховати в учнів бажання вести здоровий спосіб життя. Урок побудовано у формі подорожі по Країні Здоров'я. Учні відвідають Озеро загартовування,пройдуть дорогою Правильного харчування, зустрінуться з друзями- Вітамінчиками,подолають гору Фізкультури і спорту, зупиняться на галявині Санітарії і гігієни.


Имя файла: 5a50a80ce3bf4-7144_
Размер файла: 475 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Їжа корисна для здоров’я. Народні традиції харчува...
Корисні та шкідливі звички, їх вплив на здоров’я в...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.