!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Інтегрований урок "Історія досліджень космосу"

​Анотація: Справа інтеграції є актуальною у початковій ланці освіти, адже для молодших школярів притаманне нероздільне сприйняття навколишнього світу. 

Поданий інтегрований урок ставить за мету об'єднати блоки знань з різних навчальних предметів (природознавство і математика 4 клас) навколо однієї теми: "Історія досліджень космосу" для інформаційного, емоційного збагачення сприйняття, мислення, почуттів учнів.
Мета уроку: розширити уявлення учнів про те, як досліджують Всесвіт на сучасному етапі розвитку людства, розвивати вміння читати та записувати чотирицифрові числа, визначати кількість одиниць, десятків, сотень, тисяч у числі.
Учні на уроці здійснюють віртуальну космічно-історичну подорож, у якій все пов'язане з математичними дослідженнями.


Имя файла: 5a5677731dd34
Размер файла: 1 mb
Скачать фаил
Имя файла: 5a56777de87d1
Размер файла: 5.2 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Тварини. Різноманітність тварин.
Інтегрований урок - казка "Осінні краєвиди"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.