Інноваційна культура викладача

​Анотація: Головними складовими процесу інноваційного розвитку навчального закладу є створення умов, що сприяють впровадженню освітніх інновацій. Основними принципам цього процесу є: інноваційна культура, інноваційне мислення педагога, інноваційне середовище. 

Інноваційна культура відображає не лише рівень розвитку інноваційних процесів, але й міру участі в цих процесах людей, їх задоволення від цього.
Інноваційне мислення педагога – це активний спосіб сприйняття, осмислення та оцінювання педагогічних об'єктів, що ґрунтується на особистісному розумінні та оцінюванні педагогом зовнішнього світу
Інноваційне середовище – педагогічно доцільно організований простір життєдіяльності, який сприяє розвитку інноваційного ресурсу особистості; інтегрований засіб накопичення і реалізації інноваційного потенціалу освітнього закладу.
Внаслідок роботи над проектами та співпраці з Корпусом Миру США в Україні у нашому навчальному закладі є волонтер Скот Карпентер. Викладання англійської мови набуло іншого новітнього характеру. Заняття проводяться разом з волонтером за системою спільного викладання. Спільне викладання - це коли два викладачі проводять заняття.
На заняттях застосовується шість типів спільного викладання
 One teach one observe
 One teach one drift
 Station teaching
 Parallel teaching
 Alternative teaching
 Team teaching
Потрібно пам'ятати, що суть інтерактивного навчання полягає у тому, що навчальний процес повинен бути постійно наповнений активною взаємодією всіх студентів.
Під час навчання потрібно використовувати такі методи, при яких:
• в студентів виникає бажання до творчої, результативної роботи;
• студенти стають активними, розкутими, намагаються досягти успіху, при цьому не порушують поведінку в аудиторії..


Имя файла: 5a63658a3b1e7
Размер файла: 37 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Викладання іноземної(англійської) мови за модульно...
Інтегрований урок Історія України + англійська мов...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.