!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Формування соціально зрілої особистості учня

​Анотація: Суть соціального замовлення суспільства школі полягає у вихованні особистості, яка має не лише певну суму знань, умінь і навичок, а й здатна активно включатися в соціальні процеси, що відбуваються в нашій країні.
Школа сьогодні є однією з основних інституцій соціалізації учнів, і саме вона – «простір життя школяра», тут він не готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся діяльність навчального закладу вибудовується так, щоб сприяти становленню особистості. Маючи досить великий досвід роботи з учнями у вечірніх класах сформулювала для себе таке гасло: «Класне керівництво – це не робота, це спосіб життя».
Намагаюсь реалізувати поставлені перед школою задачі через упровадження таких виховних технологій, як особистісно-орієнтоване виховання, яке дозволить адаптувати учня до суспільного життя.


file
Имя файла: 59f09783d3129
Размер файла: 28 kb
Скачать фаил
file
Имя файла: 59f097a77b0e5
Размер файла: 5.4 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Виховний захід для 6-8 класів « Від екології приро...
Презентація: "Мотивація учнівства в класі вмотивов...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.