!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Формування матматичної та комп’ютерної компетентності студентів через використання новітніх комп’ютерних технологій

​Анотація: Педагогічна діяльність завжди припускає творчість, де у кожному конкретному випадку викладач повинен самостійно приймати рішення, бути творцем навчально-виховного процесу. Викладачі шукають різноманітні форми проведення занять, нові форми їх побудови, які відрізняються від стандартних. 

Пропонований методичний посібник містить розробки відкритих занять, які були проведені авторами даного посібника у різні роки і має своєю метою узагальнення досвіду роботи викладачів коледжів та допомоги тим, хто знаходиться у пошуку нестандартних форм проведення занять.

Співавтори розробки: Ільїна Наталія Олександрівна, Хусаїнов Ільсур Хакімович

Имя файла: 5a37fe0ddebb4
Размер файла: 1.7 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Математичний КВК для учнів 8-х класів
Геометричні перетворення графіків тригонометричних...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.