!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Формування ключових компетентностей на уроках алгебри при вивченні теми „тотожні перетворення виразів”

​Анотація: Тема „Тотожні перетворення виразів" є провідною ідеєю курсу алгебри. При вивченні цієї теми учні вчаться робити вибір, пояснювати, розмірковувати, уміти використовувати формули в різних ситуаціях, моделювати певні процеси, використовувати різні способи розрахунків і оцінювати переваги того чи іншого способу. Таким чином на уроках математики формуються ключові компетентності, які необхідні випускнику школи, який повинен бути готовим змінюватись та пристосовуватись до нових потреб ринку праці, управляти інформацією, активно діяти і швидко приймати рішення.


Имя файла: 59f7642842d2b
Размер файла: 2.1 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Урок математики у 6 класі на тему: "Пропорції"
Формування громадянських компетентностей учнів зас...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.