Формування громадянської компетентності школярів на уроках іноземної мови

​Анотація: У посібнику пропонуються методичні розробки та інформаційний матеріал для використання на уроках; тематичні підбірки віршів, цікавих вправ, ігор, кросвордів, які можна використати у навчально-виховному процесі на уроках англійської мови.
Цей посібник містить систему роботи з дітьми шкільного віку щодо формування у них громадянської компетентності та основ патріотичного виховання.
Рекомендовано для вчителів англійської мови, з метою покращення та систематизації патріотично-виховної роботи на уроках.

Одним із найактуальніших завдань сучасної освіти і виховання в Україні є створення умов для формування людини-громадянина, для якої демократичне громадянське суспільство є осередком для розкриття її творчих можливостей, задоволення особистих та суспільних інтересів. Це може забезпечити система громадянської освіти, що має на меті підготовку молоді до активної участі в житті демократичного суспільства і формування її громадянської компетентності.


file
Имя файла: 59c7acc34ac2d
Размер файла: 4.7 mb
Скачать фаил
file
Имя файла: 59c7ad84b22ac
Размер файла: 3.6 mb
Скачать фаил
file
Имя файла: 59c7ae6f8a498
Размер файла: 840 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Парциальная программа кружка «Умелый язычок»
Навчальна програма літньої мовної школи з англійсь...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.