!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Формування духовності особистості

​Анотація: Розглянуто стан з формуванням духовності особистості в системі різноманітних освітніх інститутів (системі освіти): сім'я, дитячий садок, школа (середня, вища), крім того досить сильний вплив на формування особистості мають, так звані, засоби масової інформації (особливо телебачення та Інтернет). Він вкрай незадовільнеий.

Прийшов час кожному освітянину (звичайно і кожному громадянину) брати відповідальність за те, що відбувається в державі, освіті, школі, інституті тощо на себе. Це важкий, але вкрай необхідний крок. Доки ми обвинувачуємо у своїх проблемах суспільство, Уряд, Верховну Раду, батьків, друзів, співробітників або когось іншого, - ми не даємо собі можливість змінити своє життя (а це стосується і стану в державі та освіті) на краще.


Имя файла: 5a30fd9d2116d--
Размер файла: 103 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Здоров`язбережувальна компетенція дошкільників як ...
ПЕДРАДА - КОНСИЛІУМ "Роль контролю та стимулювання...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.