Екскурсія на виробництво скляних різдвяних прикрас

​Анотація: Напередодні Нового року відбулася навчальна екскурсія до приватного підприємства «Артан-калор» по виробництву скляних ялинкових іграшок ручної роботи. Діти начебто опинилися у казці про вогонь, воду та мідні труби. Їм розкрився загадковий світ народження ялинкових прикрас. Під цікаву розповідь екскурсовода школярі на власні очі побачили всі етапи виробництва ялинкових прикрас. 

Діти спостерігали за непростою роботою склодувів, потім спеціаліст розповіла про те, як скляні вироби проходять технічний контроль. Працівник дільниці металізації виконував обробку виробів у спеціальному розчині для сріблення, після чого скляна кулька перетворюється на дзеркальну. У цеху окункі кулі покриваються кольоровим лаком, а далі виконується обрізування за допомогою алмазного диску «вусика» кулі. Наступний етап – творчий. Діти були запрошені до зали, де проходить один із цікавих етапів – це розмальовка іграшок. Для них спеціаліст провела майстер-клас. Діти із задоволенням попрацювали, в результаті чого отримали на подарунок розмальовану власноруч новорічну кульку та солодощі.
Школярі отримали масу позитивних емоцій, вражень та гарий настрій. Ця чудова екскурсія надовго запам'ятається нашим учням!


Имя файла: 5a4ea25ab06b8
Размер файла: 3.3 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Година спілкування "Мій рід"
Сценарій концерту «Від серця до серця»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.