Екологічне виховання студентів як важлива складова формування особистості

​Анотація: Проблема збереження навколишнього середовища не є новою, вона є невід'ємною складовою виховної роботи з молоддю. Ідея відповідального ставлення до природи є невід'ємною складовою нашої роботи, яка полягає у збереженні та захисті природи, довіреної нам.

Екологічне виховання – це безперервний процес засвоєння цінностей і понять, які спрямовані на формування умінь і стосунків, необхідних для осмислення і оцінки взаємозв'язків між людьми, їхньою культурою і навколишнім середовищем. Це передбачає розвиток умінь приймати екологічно доцільні рішення і має на меті засвоєння правил поведінки в навколишньому середовищі.
У науково-методичному збірнику подано матеріали спільної роботи екологічного клубу з бібліотекою коледжу.
Він містить матеріали досліджень викладачів, бібліотекарів, студентів Таращанського державного технічного та економіко – правового коледжу.
Розробка може бути використана при проведенні виховних заходів на екологічну тематику викладачами, кураторами навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. 

Співавтор розробки: Лясківська Наталія Андріївна

Имя файла: 5a7965c1811d0-2017
Размер файла: 1.3 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Проектно–технологічна діяльність учнів на уроках о...
Художня промисловість України(презентація)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.