Чорнобиль не має минулого часу

Автор на порталі: Альона Геннадіївна Рибенцева

Перенесено до категорії "Плагіат / карантин" за співпадання із роботую 2012р.в. (Автор: Савіцька Людмила Василівна, учитель психології, Кременецький ліцей імені У.Самчука) на сайті: http://shkola.ostriv.in.ua

​Анотація: згадати про трагедію віку — вибух на ЧАЕС, поглибити знання учнів про неї, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення; розвивати вміння школярів аналізувати та узагальнювати навчальну інформацію, вміння виразно декламувати, артистичні здібності; виховувати особисту стурбованість кожного учня за все, що відбувається навколо; вчити сприймати чужу біду чужий біль як власні, сприяти формуванню патріотичних почуттів в учнів.


Ім'я файлу: 5a5dae2fad057
Розмір файлу: 38 kb
Викачати файл
Поділитися роботою у мережі:
 
План-конспект урока русского языка "Украина - мног...
"Брати Грімм. Творчість братів Грімм" Бременські м...
 

Коментарі (1)

  1. Наталія Валентинівна Буряк

Уважаемая Алёна Геннадиевна, Вы на сайте "новичок" (кстати, поздравляю Вас с регистрацией!) и, вероятно, не обратили внимание на такую категорию как "Плагиат/карантин", а зря!!!

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.