!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Чому ми так говоримо

​Анотація: Ні для кого не секрет, що успішне вивчення предмету хімії залежить від розуміння хімічної мови та засвоєння учнями номенклатури і назв речовин. В цій статті-підбірці зібраний матеріал, який розкриває значення назв різноманітних речовин, їх історію винекнення і утворення. Даний матеріал може широко використовуватися як на уроках хімії так і на позакласних міроприємствах, для проведення вікторин, брей-рингів тощо. Він відображає міжпредметні зв'язки хімії, філології, історії тому буде цікавий вчителям, учням та допитливим пересічним громадянам.


Имя файла: 59f82651ea5d3
Размер файла: 49 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Визначення деяких органічних речовин та їх властив...
Розв’язування задач з теми «Електроліз» через міжп...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.