!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

"Брати Грімм. Творчість братів Грімм" Бременські музиканти"

​Анотація: Творчість братів Грімм. Казка «Бременські музиканти».

Мета:ознайомити учнів із німецькою казкою «Бременські музиканти»,з творчістю братів Грімм; вчити визначати послідовність дій у творі; розвивати навички швидкого , правильного читання, увагу; виховувати почуття дружби та взаємодопомоги.
Обладнання: ілюстрація до казки, аудіо запис із мультфільму «Бременські музиканти», картки для роботи в групах, карта світу, «Квіточка» для гри.

– Казка - це вигадана історія зі щасливим кінцем і обов язково перемогою добра над злом. Найчастіше в казках присутні чари і різні неймовірні у звичному житті пригоди. Казка - це світ чарівний та незвичний, Казка – це диво, сповнене краси. Поринь у казку – це ж бо так цікаво, Це справді свято, радість для душі. Саме тому казки люблять діти і дорослі. У кожного народу є свої казки, з їх особливостями – національними героями, побутом. Це один з основних жанрів фольклору. У кожній казці є головні герої, за пригодами яких ми спостерігаємо. - У яких країнах Європи ви побували вивчаючи казки? (Болгарія,Білорусія, Японія). (Слайд) -Сьогодні казка запрошує нас в самий центр Європи, де на берегах Ельби та Рейну розташувалася відома своїм мальовничим краєвидом Німеччина. А місто Бремен зустрічає нас скульптурами великих і маленьких осликів.(слайд) - Подорожувати ми будемо з однією незвичною музичною групою.Відгадайте , хто її учасники. 


Имя файла: 5a4f9936bb12d-123
Размер файла: 22 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Чорнобиль не має минулого часу
«Индивидуальное занятие по автоматизаии и дифферен...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.